23 Haziran 2012 Cumartesi

Michael Jackson'ın Ölümü Üzerine


Kuşkusuz dünyada en çok hayran kitlesine sahip olan kişilerden biriydi kendisi. Ölümü oldukça ani oldu bana göre. O kadar genç ölmedi fakat ona rağmen ani bir ölümdü. Ölümü, ilk belirlemelere göre overdose ( aşırı doz ) ilaç kullanımı olarak kabul gördü. Bu belleğinizin kenarında kalsın birazdan işimize yarayacak ayrıntı bu. Otopsi sonuçlarından sonra doktoru tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı. Ama doktoru neden böyle bir şey yapsın ki? MJ ( Michael Jackson işte amına koyim hehe ) , doktorun maaşını ödemedi ve doktor da buna sinirlenip mi öldürdü ? Saçma ama olası bir ihtimal. Ya da Mj, bir kesimi fazlasıyla sinirlendirdi ve bu ölümüne sebep oldu. Bana göre ikinci ihtimalin olması daha yüksek.

Ölümünün ilk belirlemelere göre overdose ( aşırı doz ) olarak nitelendirilmesi aklınızın bir köşesinde bulunsun demiştim. 27 Klübü & Amy Winehouse & Heath Ledger başlığımda sizlere, aşırı doz ve yanlış ilaç kullanımının illuminati örgütü tarafından öldürülen kişilere bir kılıf olduğundan bahsetmiştim. Bu kılıf, Mj üzerinde de başarıyla gerçekleşecekti fakat otopsi sonuçları doktoru olan Conrad Murray'i ele verdi. Cinayet olarak nitelendirilen bir harekete rağmen 4 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Kendisinin bir günah keçisi olarak seçilmesi şaşırtıcı değildir belki.

Masonik selamlaşma, birbirlerini tanıma hareketlerinden sizlere bahsetmemiştim daha önce. Öncelikle bundan bahsedeyim sizlere. Masonların kullandığı ve kendilerini ifade ettiği hareketleri mevcut. Aynı ortamda bulunduklarında genellikle kendilerinin mason olduğunu belirtmek için bu gibi hareketlerde bulunurlar. Garip olan şu ki bazen istemsizce ve anlamını bilmeden bu hareketleri illaki yapmışlığımız vardır. Sizlere örnek olarak  birkaç caps sunacağım canlarım.

Bu hareketin bile masonlar tarafından kullanılan bir hareket olduğu söyleniyor. Mason olmadığım için kesinlik getiremeyeceğim haliyle hehe.


Bu arada sizler için küçük bir ayrıntıya girmek istiyorum. Böylesine hareketlerde bulunanlar "masondur" demek haliyle yanlış oluyor. Benim sizlere göstermek istediğim, bu tip hareketler masonlar tarafından kabul görmüş ve kullanılan hareketlerdir.


Ata'mıza mason diyen zihniyetler, fikirlerinin doğruluğunu savunurken bunun gibi el hareketleri bulunan capsleri öne sürüyorlar. Tamı tamına mantık hatası amına koyim. Bak güzel kardeşim, Ata'mız mason olsa ki değil, üst düzey bir mason olurdu haliyle. Çünkü ipleri tam anlamıyla kendi elinde tutan biri düşük rütbeli olamaz asla. Mantıklı düşünelim şimdi. Böylesine üst düzey mason biri, gelipte cephede hayatını riske atarak savaşmaz. Göz boyamak amaçlı yapılan bir hareket bile olsa ancak bir cephede savaşır, birçok cephede Ata'm gibi savaşmaz. Ayık olun akıllı olun amına koduğumun dingilleri. Ama şöyle bir şey derseniz, o zamanlar da mason locaları dünyaya yön veriyordu ki ülkemizde belirli hareketlerde bulunmak için bu localardan yardım almak gerekiyordu, o zaman da Ata'mızın yapacakları için bazı kesimin suyuna gitmesi gerekli ki işi kolaylaşsın. Neyse konumuza dönelim biz.

Evet canlarım şimdi el hareketleri başlığı altında bizleri asıl ilgilendiren kısıma geldik. 


Masonlar tarafından kullanılan bir diğer hareketin bu olduğu öne sürülüyor. Sağdaki herif Conrad Murray yani Mj'nin katilidir. Ayrıca bu capsi göstermekteki amacım adamın mason olduğunu sizlere belirtmek.Sanırım caps yeterli gelmedi. Aşağıdaki capse bakalım.


Sağdaki toparlak abimiz mason locasında bulunan biri. Bahsettiğim el hareketine daha iyi bir anlam kattı sanırım şuan kendisi. Hala inanmanız için yeterli gelmediyse aşağıdaki capsimize bakalım canlarım.Conrad Murray, ehliyet için süslenip vesikalık çektirmiş hehe. Şaka bir yana boynunda bulunan masonik zincir ve İskoç Riti'dir ( Skoç Riti olarak da bilinir ) . Skoç Riti, masonik derecelerdir. 


Buyrun en çok kullanılan sembollerinden biri. 

Murray'in mason olduğu bir nevi anlaşılmıştır umarım. " Onun mason olduğundan bize ne amına koyim " tepkisini veren güzel panpalarım, zihniyetinizi sikerim iki dakika durun da soluklanayım. Bu adamın mason olması, örgüte dahil olduğunun göstergesidir. Örgütün, Mj'yi öldürmesine bir nevi paravan olmuştur kendisi. 

Murray'in yargılandığı davada tanık olarak birkaç kişinin söylemlerine rastladım. Onların zırvalarını sizlere gösterip zamanınızı çalmak istemiyorum. Çünkü işimize yarayabilecek bir şeyden bahsetmiyorlar bizlere. Ama sadece bir tanesi dikkatimi çekti.


Kia Chase, Mj'ın aşçısı. Yaptığı açıklamaya göre, Murray olay olduğu sırada abartılı bir panik halindeymiş. Ama daha önemlisi, ölümünden 23 gün önce Mj tarafından bir silahın ateşlendiğini iddia ediyor. 


Mj'nin dolabındaki kanlı gömleğin sırrı budur belki ne dersiniz canlarım ? Şaşıracaksınız ama, bu gömlek ile ilgili ne bir açıklama, ne bir araştırma ne de bir inceleme yapılmadı. Soruşturmayı yönlendiren kişiler acaba bir kesime hizmet ediyor olabilir mi ? Çünkü cinayet ile yargılanan birine yani Murray'e 4 yıllık ceza verilmesi bana göre sembolik. Hiç ceza verilmedi denmesin diye verilen bir ceza bu.


Örgütle Bağlantıları

Mj'nin illuminati örgütü ile ne gibi bağları olabilir ki ? Bazı capslere göre , yetiştirilişi itibari ile örgüte yönlendirilmiş. Bir bakalım o capslere.


Verdiği pozun öylesine veya çocuksu nitelik taşıma olasılığı da var. Ama capsimiz 1 tane değil.Başlıklarımda sizlere bu gibi pozların rastgele olmadığından hep bahsetmişimdir. Ayrıca Bu başlığımda sizlere, zihin kontrolü uygulanan kişilerin çocukken seçilmesinden bahsetmiştim. Mj de bunun örneklerinden olabilir.


Mj, bir filminde robota dönüşmektedir. Buyrun o sahneyi buradan izleyebilirsiniz. Birçok sanatçının albüm kapaklarında ve capslerinde robot olarak tasvir edildiğini sizlere göstermiştim. Yine göstereyim.


Nicki Minaj & David Guetta - Turn Me On klibinden bir sahne.


Christina Aguleira albüm kapağı.

Bunlar gibi birçoğunu sizlere sunabilirim canlarım. Bahsetmek istediğim, Mj'nin film sırasında robota dönüşmesi zihin kontrole uğradığının tasvir edilmesidir.

Mj'nin bir albüm kapağını sizlere sunmak istiyorum.


Törensel damalı zeminin üzerinde kırmızı kıyafet ile tasvir edilmiş Mj.

Yukarıdaki yazıya dikkat etmenizi istiyorum. " Masonik katta kan ritüeli " anlamını taşıyor.


Örgüte karşı duruşu

Mj, yaptığı bazı açıklamalar sonucunda örgüt tarafından oldukça zarar görmüştür. Kendisine öyle bir bok atılmıştır ki tüm dünya onu o şekilde nitelendiriyor. " Çocuk tacizcisi " gibi asılsız bir iftira ona örgüt tarafından atılmış bir iftiradır. Bu davadan beraat etmesine rağmen yaşamının geriye kalan kısmında ona bu şekilde bir sıfat yüklenmiştir. 

Bu sıfat sadece lafta kalmamış haliyle. İlluminatinin müzik dünyasında ve Hollywood'da etkin olması sebebiyle şarkılarda ve filmlerde kendisine göndermeler yapılmıştır. 

Eminem'in Just Lose It şarkısı tamamen Mj'ye yapılan bir göndermedir. 


Link : Buyrun 

Şarkının 50 milyon kez izlenmesi, durumun boyutunu sergiliyor. Ayrıca , Bu başlığımda sizlere Eminem'in alter kişiliği olan Slim Shady'den bahsetmiştim. Şarkının başlangıcında " Slim Shady geri döndü " diyor kendisi. Örgüt tarafından,  şarkının kendisine söylettirildiği bariz ortada.

Ayrıca Scary Movie film serisinde de Mj'ye gönderme yapılıyor. Ayrıca bu film serisinde kişiler ve dinler aşağılanıyor genellikle.


Link : BuyrunMj, They Don't Care About Us şarkısında illuminatiye karşı geldiğini gösteriyor. 


Link : Buyrun


Mj, gözün önüne geçip ;

" Beni korkutmaya çalışıyor, beni öldürmek istiyorlar

Ama asla beni ele geçiremeyecekler " diyor. Bir nevi kafa tutuyor illuminatiye, abimiz.

Ayrıca öldürülmesine sebep olan en önemli şey, Mj'nin illuminati ve Sony Music hakkında konuşması. Yani bir nevi ifşalarda bulunması. İngilizcesi iyi olan panpalarımın Bu videoyu izlemesini öneririm. 

Ama beni kuşkulandıran bir şey var yine. 2006 yılında MTV'nin Japonya ayağından, Mj'ye " Efsane Ödülü " veriliyor. MTV asla illuminati mensubu olmayan birine ödül vermez. Ama neyse bu konuya fazla girmeyelim.

Ölümünden Sonra

Mj'nin ölümünden sonra örgüt, Mj üzerinden prim yapmaya başladı. Örneğin pepsi bir kampanya yaptı.


Pepsi'nin bu kampanyası " Reflesh " yani " yenile " olarak biliniyor. Pepsi'nin vaatlerinden biri, 2Pac'in yapılan hologramı gibi Mj için de hologram bir gösteri hazırlamak. Buyrun bu linkten 2Pac'in hologram gösterisini izleyebilirsiniz. Bildiğiniz gibi, 2pac örgüt tarafından öldürülen ve hala cinayeti aydınlatılamamış birisi. Gelecekte, Mj'nin de böylesine bir gelir kaynağı olması muhtemel.


Son olarak Mj'nin son albümüne değinmek istiyorum canlarım. Bu albüm Mj'nin ölümünden sonra Sony Music tarafından çıkartılmıştır.

Albümü incelemeden önce Sony'nin kimlere hizmet ettiğine bir bakalım.


Link : Buyrun 

Öncelikle videoyu sonuna kadar izlemenizi istiyorum. Sony Ericson reklam filmidir bu izlediğiniz. Reklamda deccalin gelişi sembolize edilmiştir. Gördüğünüz gibi kutlamalar ve eğlenceler yapılmakta. Yani sizlere belirtmek istediğim Sony, illuminatinin ürünüdür.

Konumuza dönelim biz.


Görmüş olduğunuz bu albüm kapağının tasarımı da Sony'e aittir. Yani kesinlikle Mj'den bağımsız bir tasarımdır. Kapakta ağır sembolizm mevcut. Başlığımda sizlere masonların el hareketlerinden bahsetmiştim. Mj'nin sağ eline bakmanızı istiyorum ( bizim solumuzda ).


O elin oraya konmasının haliyle bir amacı var. Albüm kapağında elin orada olması tesadüf değil. 

Ayrıca Mj'nin sol omzunda ( bizim sağımızda ) monarch kelebeği mevcut. Bu başlığımda sizlere, monarch kelebeğinin zihin kontrolü temsil etmek amaçlı en çok kullanılan sembol olduğundan bahsetmiştim.

Kapağın sağ köşesinde bir robot mevcut. Oynadığı bir filmde Mj, robota dönüşüyordu. Buyrun o sahne. Robot, zihin kontrolü ve programlanmayı temsil ediyor.

Ayrıca This Is It albümü de Sony tarafından çıkartılmıştır. 


Albüm kapağında Mj'nin duruşu baphometi temsil etmektedir.

Kanye West'in Runaway şarkısının tam olarak 08:40 sahnesinde Mj'ye gönderme yapılıyor. Buyrun o klip.Tamamı oldukça uzun bu klibin. Siz süreyi 08:40 'a getirip öyle izleyin.


Bahsettiğim 08:40 'ta gerçekleşen sahne. Karşıtlığın ortasında Mj sembolize edilmiş. Solunda ( bizim sağımızda ) kötülüğü temsil eden melek, sağında ( bizim solumuzda ) iyiliği temsil eden melek bulunuyor. Mj'nin bir ritüel kurbanı olduğu temsil ediliyor.


İfşamız bu kadar canlarım. Kuşkusuz, Mj şöhrete ulaşmaya başladığında illuminati mensubuydu. Verdiğim capslerden de anlaşıldığı gibi, yetiştirilişi itibari ile illuminatiye yönlendirilmiş kendisi. Kız kardeşi Janet Jackson da abisinden farksız gibi.


Janet Jackson

Belkide dayandığı şey, baphometi temsil ediyordur kimbilir. 

Mj, diğer illuminati mensuplarından oldukça farklıydı. Nicki Minaj, Rihanna ve bunlar gibi basit bir zihin kontrol kölesi değildi. Yetenekli biriydi her şeyden önce. Olduğu mevkiyi fazlasıyla hak ediyordu. İlluminati karşıtı duruşu ve yaptığı açıklamalar ile bu büyüklüğünü de fazlasıyla göstermiş oldu. Ama bunu hayatıyla ödedi. Savaştığı onca şey boşa gitmiş durumda. Çünkü hâlâ örgüt, kendisinden gelir elde ediyor. Gerekse albümlerden, gerekse kampanyalardan. 


Sağlıcakla kalın canlarım.

34 yorum:

 1. Panpacım http://www.youtube.com/watch?v=9EVWu0lhtCY&feature=related zaten izlemişsindirde atıyım yinede

  İmza:Yeni Takipçi

  YanıtlaSil
 2. http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2F3t2Gc0Qpo#! bu videoyu paylaşmısı yazında illiminatiyle ilgili diye ama bu illiminatiyle ilgili degil burda sony music le ilgili konusuyor

  vikiden aldım yazmakla ugraşmıyım aynı şeyler bi kaç ekleme yapıcam sona

  ''Jackson, albümlerinin haklarının hak sahiplerinden kendisine dönmesini bekliyordu. Böylece eski eserlerinin reklamını yapabilecek ve Sony'nin kârdan pay almasını önleyebilecekti. Jackson bunun yeni milenyumun başlarında olacağını umut ediyordu. Bununla birlikte sözleşmedeki bazı ayrıntılar ve çeşitli şartlara bağlı olarak, hakların geri dönüş tarihine hâlâ uzun yıllar vardı. Jackson bir araştırma yaptı ve sözleşmede kendisini temsil eden avukatın Sony'yi de temsil etmekte olduğu, dolayısıyla bir çıkar çatışması olduğu ortaya çıktı. Jackson ayrıca başka çıkar çatışmaları konusunda endişeliydi. Birkaç yıldır Sony, Jackson'ın müzik kataloğunu almak için müzakere etmekteydi. Eğer Jackson'ın kariyeri ya da finansal durumu kötüye gitseydi, müzik kataloğunu satmak, finansal açıdan Jackson'ın yararına olacaktı. Buna bağlı olarak, Jackson'ın kariyerindeki başarısızlıktan Sony'nin kazancı olacaktı.[ Jackson bu çatışmaları, sözleşmeyi erken sona erdirmek için bir sebep olarak kullanabilirdi.

  Invincible yayınlanmadan önce Jackson, Sony Music Entertainment başkanı Tommy Mottola'ya plak şirketinden ayrılacağını bildirdi. Sonrasında tüm single'lar, video klip çekimleri ve promosyonlar iptal edildi. Jackson, Temmuz 2002'de Mottola'dan "kötü" ve "ırkçı" olarak bahsetti ve Mottola'nın Afrikalı-Amerikalı sanatçıları desteklemediğini, hatta onları kendi çıkarları için kullandığını ifade etti.Ayrıca Mottola'yı, meslektaşı Irv Gotti'ye "şişman siyah nigger" demekle suçladı.[14] Invincible'ın promosyonunu yeterli bir çabayla yapmayan Sony, iddiaları reddetti ve Jackson da Amerika Birleşik Devletleri'nde bir turne düzenlemedi. Jackson, Sony'yi ve müzik sanayisini ırkçılıkla suçladı''

  ++buseptendirki ne klip çekildi ne reklam yapıldı albüme bu yüzden albüm beklenen başarıyı yakalayamadı tabi mj in ismi yeter başlarda bu durum kötü etkilese satışlar iyi bi gelir bıraktı ama albümün tanıtımı iyi yapılamadı çok iyi şarkılar klipsiz kaldı senin attıgın videoda sony müzigi öldürüyor tommy mottola şeytan demesini sebebi budur

  YanıtlaSil
 3. valla okudum ettim güzel hoş.yakın zamanda bu ürünlere değinmeni istiyorum panpa.

  pepsi mc donalds burger king.çünkü 20 milyon genci çocuğu 7/24 oralarda sayılır.ciddiye alınması gereken konulardan birisidir bu da.saygılar vesselam

  YanıtlaSil
 4. Orospu çocukları adam üzerinden prim yapıyolarmış bide. yeryüzünde ne kadar illuminati ya da şeytana deccale tapan insan varsa hepsini sikiyim amk cayır cayır yansınlar cehennemde... oçları

  YanıtlaSil
 5. Birazda türk kliplerine değin panpa.Kal sağlıcakla

  YanıtlaSil
 6. http://www.youtube.com/watch?v=ji-87v5fsa8

  YanıtlaSil
 7. Panpa yazdığın yazıların tamamını okudum eline yüreğine sağlık.

  Klip ifşası olarak Dr.Dre Feat Eminem I Need A Doctor'a bir bak istersen.
  Music For Love adlı yazında 2pac ve Biggie'nin de adı geçmiş onlarla ilgili de bir yazı yazarsan güzel olur.Kolay gelsin sağlıcakla.

  YanıtlaSil
 8. hehe diyen ağzını sikiyim çok gıcığıma gidiyon orospuçocuğu hehe diyince

  YanıtlaSil
 9. panpa ben sizi gidi ibneler.uçuruldum e-posta atayım dedim beceremedim.elimde anime var eğer bu yazımı okuyorsan cidden kaileye al derim

  http://www.anitr.com/forum/hellsing-ultimate-ova-9-turkce-fansub-t1478.0.html

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Baktım linke panpam. İlgi çekici görünüyor. Fırsat bulduğum sırada bakacağım.

   Sil
 10. Paylaştığınız bilgileri sıklıkla takip ediyorum ve bu bilgiler çok hosuma gidiyor . Büro mobilyası olarak paylaşımlarınızın devamını bekleriz .

  YanıtlaSil
 11. Sitenizdeki bilgiler sade ama ilginç bilgiler . Bu paylaşımızda da bunu görüyoruz . Büro mobilyası olarak paylaşımlarınızın devamını bekleriz .

  YanıtlaSil
 12. iyi güzelde atatürkü ele vermemek için salak rolü yapmışsın

  YanıtlaSil
 13. Selam ben Fransadan. Paylastigin butun bilgileri tek tek okudum inceledim açikçasi bunlardan hiç haberim yoktu megersem ne kadar aptalmisiz.. Sana çok tesekkur etmek istiyorum bu bilgiler için devamini da beklerim. Aceba facebookta bir sayfan var mi ?

  YanıtlaSil
 14. olum seni eleştireceğim tek konu var oda neden ifşaları durdurdun senin sayende bilgileniyorduk devam ifşalara ihtiyacımız va senin bilgilendirmene

  YanıtlaSil
 15. adama bişey yaptılar bence beyler

  YanıtlaSil
 16. Bro yazılarının hepsini yeni bitirdim ve tek bişey diyeceğim sikko özentisisin.Yazıların altına bile sikko özentisi diyenler yazmışın demekki herkes durumun farkında.Sikko varken sen yoktun bir,ikinciside konuşma tarzın ettiğin küfürler her şey birebir sikkodan çalınma.Bu kadar uğrraşmışsın bari bi okadar da özentilik yapmasaymışsın.Bildiğin aynı amına goyim.

  YanıtlaSil
 17. cok korkunc ama dogru :( :(

  YanıtlaSil
 18. nerdesin oğlum öldüm mü kaldın mı bişeyler yaptılar lan buna

  YanıtlaSil
 19. beyler Atatürk siroz hastalığından dolayı gövdesindeki o bölgeyi tutuyor

  ayrıca elin göğüse konması Hz. Muhammed zamanında bile yapılıyordu(uzunbirsüre)

  YanıtlaSil
 20. http://eemjackson1968.blogspot.com/2013/07/mchael-jackson-olumu-hakknda.html al kardeşim bende bu konuda çok şey biliyorum ama yinede sağol Allah razı olsun çok güzel şeyler yazmışsın.

  YanıtlaSil
 21. ya abi iyi güzel hoş anlatıyon,tamam.ama sen arada hehe,amına koyim piçler falan diyosun ya işte o an kan beynime sıçrıyo.yani anlıyorum böyle korkunç ama gerçek şeyleri anlatırken biraz da olsa ortamı yumaşatmak için araya giriyon.sen araya girmesen mi acaba?? daha iyi olmaz mıı??

  YanıtlaSil
 22. panpa sakin ya atatürk için.... bu ne sinir patlamışsın resmen.gızdırmayın bakim pampamı allah allah :D :D

  YanıtlaSil
 23. panpa yazıların çok güzel la. bende bu konuda bayağı araştırma yaptım deliricem yakında. şuuuuu beta delta alpha tetha programlamalarıyla ilgili bilgi paylaşımı daha güzel olur sankim. ve çok feci planlarım var. yıkıcaz illuyu. onları kendi silahlarıyla vurucaz. piçler. neyse bilinçlenmeye devam hüloooooooğ. görüşürüz

  YanıtlaSil
 24. Dikkat.
  Kisisel is için bir kredi ihtiyaci mi? hemen tamam da kredi transferi için simdi (igein_h_yizevbekhai@admin.in.th): evet bu email irtibata geçerseniz.

  YanıtlaSil
 25. Merhaba burada herkes, Ajan duyuyorum johnsonwilford. YÜKSEK Lucifer
  Tarafından Gönderilen ajanlardan biridir harika Illuminati tapınağa
  Illuminati üyesi olmayı isteyenlere gibi birçok getirmek Için boyutu zengin
  A.Ş. ünlü hale getirecek Bir kardeşlik Olarak illuminati üyesi olmak ister
  Dünyada misiniz dünya çapında YÜKSEK Bir Yerde insanları ve Kontrol A.Ş.
  yetkisine Sahip .Are Bir iş adamı ya da kadın, sanatçı, siyaset, müzisyen,
  öğrenci, sen Evi, hayatında, zengin, ünlü, Güçlü Katılmak istiyorsun
  Illuminati zenginlikleri bugün anlık zengin toplamı olsun ziyaretinde. 2 milyondan
  Fazla Bir Hafta icinde dolar free EV ettik. Ben Harika bir üyesi olmak
  Için Bir fırsat Gorene Kadar Tüm Dünyada inşaat Şirketleri Kendi ama ben
  Safra yaşamak oldu hayatın ne t? ailem beslemek Değil Sizin gibi Bir
  Zamanlar Bir iş adamı değilim, ben yoksulluk icinde yaşadı Illuminati
  zenginliklerini Evi ben şansımı aldı 28 Yıldır üye olmustur şimdi oğlu A.Ş. A.Ş.
  Daha boyutu Daha zengin hale geldiğini Olsun ettik. Illuminati iş bu daha, A.Ş.
  birçok Diğer faydaları büyümesini Sağlar. Eger olmaya ciddi hazırsanız A.Ş.
  üye şimdi Bize e-posta (johnsonwilford6666@gmail.com)

  YanıtlaSil
 26. SALUDOS DE LA GRAN GRAN MAESTRO! EN RELACIÓN DE USTED convertirse en un miembro de la gran Illuminati, le damos la bienvenida. Ser parte de algo rentable y especial (BIENVENIDO AL MUNDO DE LOS ILLUMINATI). ¿Es usted un político, Engi TCEN, doctor, actor, MOD EL POSTGRADO / alumno, o lo tiene en cuenta para expandir su negocio para convertirse en grandes mentes. Es pertinente saber también que para convertirse en un miembro, y ganar la suma de $ 100.000 como el salario mensual de miembros Illuminati. Por favor, sea una parte de estos "OPORTUNIDAD" DE ORO El gran Organización illuminati hace rico y famoso en el mundo, que se tire hacia fuera de la raíz de hierba y lo llevará a una altura mayor estabas usted ha aspirado siempre a ser y juntos vamos a gobernar el mundo con el gran y poderoso poder de los Illuminati, larga vida y prosperidad aquí en la tierra con la vida eterna y júbilo. Bandeja de entrada AHORA ME INTERESA SI !! ....... Whatsapp el agente para obtener más información para unirse NO +2348140181492 entonces puede contactar
  illminatitemple@yahoo.com

  YanıtlaSil
 27. Hayatta sevinç iyi şanslar nimet her türlü bulabilirsiniz HOŞGELDİNİZ büyük ILLUMINATI KARDEŞLİK Krallık,. Eğer, bugün yaşayan hayat tür yorgun hayatınızı tamamen değiştirmeye ve böylece rüya yerine getirebilecek istiyorsun, sen istersen onun hayat hikayesi siz fakir hemen olur şimdi katılma fırsatına sahip ve diğer insanlar gibi, hayatın zengin almak istiyorum, ya da olacak hayatta ünlü olmak, iş arıyorum bitirdim. Şimdi katılması gerekir. ya da bir adam ya da ünlü ve güçlü olmak isteyen bir kadın ya da bir yıldız, sen hayatı yaşamaya zaman bazı kaybetmek gerekmez, bir karar ve illuminatinprist@yahoo.com geç hayatta olmak için bir erkeğe ya da zengin ve ünlü ve güçlü bir kadını elde etmek için İlluminati krallığını katılmak veya çağrı: +2347035202355 websitesi: //illuminatin.weebly.com

  YanıtlaSil
 28. Merhaba!!! Eğer İlluminati üyesi olmak ve almaya başlamak istiyor musunuz
  50,000,000,00USD aylık ve diğerleri arasında popüler olması ve zenginliklerini ve
  şöhret,, bu tarafından gönderilen illuminati..I olmanın tek şansı
  Mason yüksek şefi, yani ben 32 aldık, İlluminati 52. üyelerini getirmek
  20 arıyorum, bu yüzden denemek ve zengin olmak on kişi arasında olmalı ve
  Ünlü aracılığıyla bize ulaşın: {illuminatiword0666@gmail.com} yüzden bugün ekle
  Biz katılmadan işlemine başlayabilirsiniz !!!

  YanıtlaSil
 29. ILLUMINATI BÜYÜK TAPINAĞI HOŞGELDİNİZ: Zengin Kulübü ve
  Ünlü; dünya
  Members.We biriz 3 Milyon kadar eski ve en büyük kardeşlik yapılan
  Yüce Varlık biri babadan altında aile. İlluminati biz inanıyoruz
  cennette doğmuş ve hiçbir üye bu dünyada mücadele gerektiğini söyledi.
  onlar sipariş katılmak kez Dolayısıyla tüm yeni üyeler Para Ödül verilir
  . Onların yaşam tarzı yükseltmek için, ve mümkün ulaşmak almak nerede soru
  ve iyi famous.interested izleyiciler bize başvurun; iluminaticgdbw@yahoo.com üzerinde

  YanıtlaSil
 30. Büyük Illuminati katılmak isteyen burada zengin, güçlü ve ünlü gelen kutusu dünyasına fırsatı dönüştüren bir hayat ilgimi kişiler şimdi beni gelen kutusu gerektiğini ve sen $ 250,000,00 kazanç olacaktır. Her iki haftalık üyelik şimdi ILLUMINATI Kardeşler Üye Ol ve mücadeleler, Başarısızlık, Yoksulluk, Reddi ve Ayrımcılığın dolu bir hayat sona çevrimiçi açıktır. Zengin, Güç, Şöhret ve Riches IŞIK adım. müstakbel için üye illuminatiworldwidenet@gmail.com

  YanıtlaSil
 31. Illuminati en güçlü ailelerden biridir, bugün bize katılın ve dünyanın en güçlü insanlarından biri haline gelin; bizimle birlikte, bir etki yaratacak ya da üretebilecek kişileri bulunuz. WhatsApp ile bu sayı ile ilgili inanç özlüyor +2347037154192 teşekkür ederim

  YanıtlaSil
 32. DİKKAT! DİKKAT!! DİKKAT!!! 2017/2018 BÖLÜMLERİ İÇİN ILLUMINATI KARDEŞLİĞİ ŞİMDİ GEÇERLİDİR. Zenginlik istersiniz, iktidar ister hayatınızda ünlü olmak istiyorsanız, bu, Illuminati Kardeşler Vakfı'na katılmanız, aşağıdaki bilgi notu ile bize geri dönmeniz için bir fırsattır. Ad Soyad_________________

   Country______________________

  Menşei durumu _________________

  Doğum tarihi_____________________

  Seks_________________________________

  Adres______________________________

  Telefon_________________________________

  Email_________________________________


   TAHMİNLER önceden! Bugün çevrimiçi ILLUMINATI KARDEŞLİĞİ'ne katılın ve dünyadaki konumunuza bakılmaksızın tüm arzularınızı kabul edin. Bugün bize katılın ve anlık toplam> 100,000 ABD Doları ile ödüllendirileceksiniz. Yeni bir üye olarak maaş olarak aylık üç bin beş yüz ABD Doları ($ 3,500) verileceğini unutmayın. Toplumda ne kadar büyürseniz maaşınız o kadar büyük olur. Katılmak için bugün bize ulaşın. lütfen aşağıdaki bilgileri doldurun ve e-posta yoluyla bize iletin veya aşağıdaki telefon numaralarını arayın. İLETİŞİM AJANSI ABD'DE AÇIK. TELEFON: +2349054872959 WHATAPP: +2349054872959 veya E-posta ::: bize franklinilluminatitemple7@hotmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.
  Konuşma oturumu sona erdi
  Bir mesaj yazın ...

  YanıtlaSil